Nauja parodų erdvė Kauno miesto centre
Šventės partneriams ir svečiams surengtos šventės metu netrūko muzikinių pasirodymų, poezijos, šypsenų ir žinoma šilto bei nuoširdaus pokalbio su tapytoju.

„Džiaugiamės subūrę tiek gražių žmonių vienoje vietoje ir tikimės, kad čia nuolatos vyks dialogas. Dialogas ne tik tarp žmonių, bet ir tarp meno bei verslo“, – sakė verslo parko atstovė spaudai Milda Vaitkutė.

E. Kartanas – abstrakcionisto tapytojo A. Obcarsko suaugusiųjų dailininkų grupės narys, aktyvus grupinių parodų dalyvis, rengiantis ir personalines parodas menininkas. E. Kartanas yra pasirinkęs abstrakčiosios tapybos stilistiką, jo kūrybai būdinga ekspresija bei koloristikos įvairovė. Tapymas menininkui yra minties ir jausmo išraiška per potėpius, liniją ir spalvą. E. Kartano tapybiniuose pasakojimuose persipina tematinė ir bei tapybinių stilių gausa: nuo subtilios niuansuotos abstrakčios detalės iki ryškių spalvų, drąsių potėpių, netikėtų priešpriešų jungčių.

Dažnas E. Kartano kūrinys sujungia gamtinį motyvą ir architektūros fragmentą, autorius į aplinką, pasaulį žvelgia dažnai ironiškai, situaciją vaizduoja netikėtu rakursu, kasdienybės detalę sureikšmina ar simbolina, metaforizuoja, skurdamas intriguojančią istoriją.

Parodoje tapytojas pristatė savo anksčiau sukurtus darbus ir darbus iš naujosios kolekcijos: „Aš išeisiu parūkyti“, „Sena žvejo valtis“, kuriuose per meninę kalbą yra ieškoma dialogo su žiūrovu, jis provokuojamas ir įtraukiamas į kūrybos pasaulį.

Džiugu, jog pačioje Kauno miesto širdyje įsikūręs verslo parkas „Aušra“ yra draugiškas ne tik jame įsikūrusioms ir sėkmingai augančioms įmonėms, bet ir miesto gyventojams bei svečiams. Laisvalaikio ir poilsio zona, grožio ir sveikatingumo zona, meno zona bei edukacinės erdvės – ir visa tai vienoje vietoje.

Verslo Parkas kviečia aplankyti meno zoną, kurioje eksponuojami tapytojo Edmundo Kartano darbai „Paslapties beieškant“. Ateityje čia esančioje jaukioje meno zonoje numatytos ir kitų menininkų kūrybos ekspozicijos.

Lankytojai laukiami kiekvieną darbo dieną nuo 9:00 iki 18:00 valandos. Verslo parkas „Aušra“ | Vytauto pr. 23