LINKSMASIS MANDARINAS TAU, ŠYPSENA VAIKAMS

Prie šiais metais vykdomos „iLunch“ akcijos prisijungė ir Kaune įsikūręs verslo parkas „Aušra“, kuris taip pat kviečia žmones apsilankyti „Coffe One“ kavinėje ir už simbolinę 0.30 eurų auką vaikams nusipirkti kvapnų mandariną sau ir artimam. Visos šios akcijos metu surinktos aukos atiteks Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Vilniuje įsikūrusiame „iLunch“ restorane akcijos pradžią įsigydamas saują mandarinų atidarė fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas, o Kaune įsikūrusiame verslo parke „Aušra“ pirmuosius mandarinus už auką vaikams įsigijo ir visus prie akcijos prisidėti kvietė broliai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai „LavTwins“.

„Džiaugiuosi šia „iLunch“ idėja, kuri jau tampa gražia tradicija, o prie jos prisijungia ir kitos įmonės. Žmonių gerumas ir parama yra svarbiausia, ko reikia sergančių vaikų svajonių išpildymui. Tikiu, kad visos surinktos lėšos už mandarinus padės išpildyti ne vieną mažųjų troškimą“,- apie akciją mintimis dalinosi Rimantas Kaukėnas.

Restoranų tinklo ,,iLunch”, verslo parko „Aušra“ ir Rimanto Kaukėno paramos grupės Facebook profiliuose nuolat bus skelbiamas nupirktų ,,Linksmųjų mandarinų” skaičius ir surinkta paramos suma.

Prie akcijos prisideda ir mandarinus dovanoja „Promo Cash and Carry“ ir „Citma“.

Akcija bus vykdoma iki 2018 gruodžio 21 d.


Mandarinus galite įsigyti:

Kaune
Verslo parkas „Aušra“ (Vytauto pr. 23), Kavinė „Coffe One“

Vilniuje
”iLunch“ (Giedraičių g. 3) „iLunch“ (Saltoniškių g. 9B) „iLunch“ (A. Goštauto g. 40A) „iLunch“ (Perkūnkiemio g. 5) „LUNCH T1ME“ (Balčikonio g. 3)